Kontakt os

steenforantrasborg

Steen Trasborg
CEO
steen@trasborg.dk

ergun1

Ergun Arkin
Production Manager
ergun@trasborg.dk

mie

Mie Schou
Secretary & Administration
mie@trasborg.dk

Helen

Helen Valgreen
Container Logistik
Helen@trasborg.dk

steenforantrasborg11

Stelian Trasborg
Logistik Ansvarlig – Green Box
stelian@trasborg.dk

ganislav

Genislav Nastev
Project Manager – Green Box
genislav@trasborg.dk

jan-nielsen

Jan Nielsen
Container og indsamling – Ansvarlig for Jylland & Fyn
jan@trasborg.dk

michael

Michael Hansen
Transport og Logistik – Ansvarlig for Sjælland-Jylland-Fyn
michael@trasborg.dk